Aby uruchomić AI-CryptoBot’a należy wykonać kilka wstępnych kroków:
 1. Na początku należy założyć darmowe konto na giełdzie – https://auth.bitbay.net/register

 2. Następnie otrzymacie Państwo e-maila w celu aktywacji konta.

 3. Kolejnym krokiem jest ustalenie loginu oraz hasła . Sugerujemy utworzenie silnego hasła, gdyż będzie to jedno z zabezpieczeń Państwa środków. Kod PIN służyć będzie do korzystania z giełdy za pomocą aplikacji mobilnej.

 4. Następnie należy wybrać obywatelstwo oraz domyślną walutę (musi to być PLN).

 5. Konto zostało utworzone. W związku z tym, iż BitBay jest w pełni legalnie działającą giełdą, system poprosi o weryfikację Państwa tożsamości.

 6. Potrzebny do tego będzie dowód osobisty lub paszport oraz dokument potwierdzający miejsce zamieszkania (może to być faktura za internet, prąd, wodę, potwierdzenie przelewu z banku itp.).

 7. Następnie należy wybrać typ konta: Prywatne czy Firmowe

 8. Kolejnym krokiem jest podanie nr telefonu (musi to być poprawny numer)

 9. Na podany numer zostanie przesłany kod SMS, który należy wpisać na stronie

 10. Następnie należy uzupełnić wszystkie wymagane przez BitBay informacje.

 11. Giełda poprosi Państwa o wykonanie zdjęcia dowodu lub paszportu, które należy wykonać telefonem. Potrzebne będzie także zdjęcie Państwa twarzy.

 12. Proces weryfikacji może trwać od kilku godzin do kilku dni. Zostaniecie Państwo poinformowani e-mailem o jego zakończeniu.

 13. Gdy weryfikacja przebiegnie korzystnie – możecie Państwo już zasilić swoje konto środkami za pomocą przelewu, karty czy wpłaty na Poczcie.

Kolejnym krokiem jest wygenerowanie kluczy API

 1. Logujemy się na giełdzie.
 2. Wchodzimy na Ustawienia swojego konta, a następnie wybieramy opcję <Ustawienia API>

Następnie wybieramy opcję <Dodaj nowy klucz>. Zaznaczamy wszystkie uprawnienia dla klucza i klikamy <Utwórz>. Zostanie wysłany e-mail wraz z kodem autoryzacyjnym, który należy wpisać w następnym kroku na stronie. Wybieramy <Zatwierdź > i pojawia nam się para kluczy.

Należy bezwzględnie zapisać parę wygenerowanych kluczy (np. zaznaczając je i kopiując do dowolnego edytora – Word, Wordpad, Notatnik). Klucze będą wymagane do założenia konta w systemie AI – CryptoBot.

I to już wszystko !!! Kolejnym krokiem jest założenie konta w systemie AI – CryptoBot.

pl_PLPolish